Hotel dla  Psów Rancho

Biadacz , gm. Kluczbork, opolskie

Hotel dla Psów RANCHO  -   Biadacz k / Kluczborka (opolskie)                             
Szkolenie Psów indywidualne oraz Szkoła dla Psów (szkolenie grupowe), 
Psie Przedszkole


tel.
512 165 196

tel. 504 182 563


Zaopiekujemy się Twoim pupilem na czas Twojego pilnego wyjazdu, w czasie świąt, w noc sylwestrową i innych okoliczności.

Hotel mieści się w bezpiecznej, zielonej, spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miejskiego. Oprócz kojców zewnętrznych umiejscowionych parę metrów od domu, w którym mieszkamy przygotowaliśmy również miejsca w naszym domu, z myślą o tych psach, które szczególnie źle znoszą rozstania z właścicielem. W takiej sytuacji pobyt w zwykłych, domowych warunkach, wśród codziennej, naturalnej krzątaniny rodziny, pozwoli zmniejszyć stres spowodowany tymczasowym  rozstaniem. 

Do każdego podopiecznego podchodzimy indywidualnie. Czas organizowany jest różnie, w zależności od wieku, kondycji i przyzwyczajeń pieska.

Forma ruchu jest dobierana dla każdego psa osobno, zwłaszcza dla młodych psów, ponieważ bardzo ważne są bodźce stymulujące jego rozwój.

W naszym Hotelu dla Psów można bez obaw pozostawić swojego kochanego pieska lub kotka pod fachową i troskliwą opieką na dowolny czas, gdzie będzie on miło spędzać czas podczas zabaw i spacerów, spokojnie czekając na powrót swojego pana.
Liczne zajęcia i zabawy z psami gwarantują im dobre samopoczucie i chęć ponownego powrotu do tego miejsca, które sobie doskonale zapamiętują i zawsze się cieszą z powrotów. Pobyt u nas to dla psa sport (agility, frisbee, biegi przy rowerze i inne), szkolenie i nauka różnych pożytecznych rzeczy, czym można zaskoczyć i ucieszyć właściciela. A na specjalne życzenie możemy pieska poddać zabiegom pielęgnacyjnym, ostrzyc, wykapać, podciąć pazurki itp.
Prowadzimy także szkolenie psów na posłuszeństwo oraz świetlicę dla psów.
 
Przy przyjęciu do hotelu należy udzielić jak najbardziej szczegółowych informacji o zwierzęciu tak, aby można było uczynić jego pobyt możliwie najprzyjemniejszym.

Agility w hotelu

Wszystkie pieski hotelowe bawią się na torze przeszkód agility, co oznacza sprawność, ruchliwość, zwinność.
Nieco niepełne jest myślenie, że psu do szczęścia wystarczy jedzenie, zabawa i bieganie, które na pewno są niezbędne, ale to jest zaledwie minimum w życiu psa. Należy wziąć pod uwagę fakt, że pies nie pragnie niczego więcej niż poczucia bezpieczeństwa, stabilizacji i naszego towarzystwa. Wiele psów, wręcz zostało stworzonych do pracy i współpracy z człowiekiem. Potrzeby te w dużym stopniu zaspokajają znane sporty dla psów: obedience i agility, które przywędrowały do nas całkiem niedawno z krajów Zachodu.

Stacjonata

Proszę mi wierzyć, agility może uprawiać niemal każdy pies. Jeśli nawet nie mamy aspiracji do brania udziału w zawodach, treningi agility mogą być doskonałą okazją do budowy pewności siebie w przypadku lękliwych piesków oraz fantastyczną okazją do rozładowania nadmiaru energii dla bardzo energicznych psów.

 Naszym hotelowym rezydentom proponujemy zabawę na torze przeszkód, która przypomina nieco taniec z psem, daje mu dużo satysfakcji, usprawnia ruchowo i pozwala zapomnieć o stresie związanym z oczekiwaniem na swojego pana.
 

Latający talerz i Dejzi

Naszym gościom hotelowym, pieskom, proponujemy także frisbee, którego nazwa  wywodzi się od nazwy zabawki latający talerz. Ta zabawka jest uwielbiana przez psy.
  Dyscyplina polega na rzucaniu dyskiem frisbee przez człowieka i chwytaniu go przez psa, gdy znajduje się jeszcze w locie. Sport pochodzi z USA, a w Polsce zadomowił się niedawno, bo w 2005 r.

Czas pieskom szybko upływa i ani się zdołają spostrzec, a w drzwiach staje ich ukochany właściciel. Poza tym, pieski dobrze sobie zapamiętują miły pobyt w naszym ośrodku i chętnie tu wracają, ponieważ im też są potrzebne do szczęścia czynnie spędzone wczasy


Wasze Pieski często nam mówią, że dobrze się z nami czują i bawią. Obiecują, że chętnie nas jeszcze odwiedzą


Zapraszam do obejrzenia albumu z licznymi zdjęciami przeuroczych, przepięknych naszych rezydentów ( w zakładce GALERIA )

                          Australian Cattle Dog, Misha

Opinie o Hotel dla Psów i Salon Strzyżenia Psów

Hotel dla Psów i Salon Strzyżenia Psów Kluczbork


Copyright © 2012 Zbojecka Saga